Nepieciešama konsultācija?
Mēs varam palīdzēt!

Jautājumu gadījumā un individuālas konsultācijas saņemšanai, aicinām sazināties ar mums.

+371 6666 3041 info@nordichomes.lv
Nordic Homes on Facebook Nordic Homes on LinkedIn Nordic Homes on Twitter Nordic Homes on Youtube

Nordic Homes on Facebook Nordic Homes on LinkedIn Nordic Homes on Twitter Nordic Homes on Youtube

Garantijas serviss

SIA “Nordic Homes” sadarbībā ar sadarbības partneriem nodrošina savai produkcijai garantijas servisu visā garantijas laikā. Minimālais garantijas termiņš patērētājiem ir 2 (divi) gadi no produkcijas nodošanas patērētājam. Precīzu garantijas termiņu Jūs atradīsiet savstarpēji noslēgtajā līgumā. 

SIA “NH Būvnieks” sadarbībā ar sadarbības partneriem nodrošina garantijas servisu tās celtajām būvēm. Minimālais garantijas termiņš otrās grupas ēkām ir 3 (trīs) gadi no būves nodošanas ekspluatācijā. Precīzu garantijas termiņu Jūs atradīsiet savstarpēji noslēgtajā līgumā.

Rīcība iespējamā defekta konstatēšanas gadījumā:

  1. Vispirms ir jāpaziņo par iespējamo defektu SIA “Nordic Homes”, aizpildot iesniegumu par konstatētajiem iespējamiem defektiem (iesnieguma forma zemāk). Neatliekamā gadījumā lūdzam zvanīt +371 2924 2106 (Mārtiņš Ošs).
  2. Divu darba dienu laikā no iesnieguma saņemšanas brīža sazināsimies ar Jums un nepieciešamības gadījumā saskaņosim objekta apsekošanas laikus. Gadījumā, ja divu darba dienu laikā Jūs nesaņēmāt atbildi, lūdzam zvanīt +371 2924 2106 (Mārtiņš Ošs).
  3. SIA “Nordic Homes” vai tās pilnvarotas personas ieradīsies saskaņotā laikā objektā un sastādīs objekta apsekošanas aktu, nofiksējot iespējamos defektu un noteiks laiku, kurā Jūs saņemsiet paziņojumu par objekta apsekošanas rezultātiem.
  4. Objektā konstatētie defekti tiks novērsti pušu saskaņotā laikā.
  5. Pēc defektu novēršanas tiks sastādīts akts, kuru puses paraksta uz vietas objektā.

* Lūdzam vērst Jūsu uzmanību, ka garantijas darbi notiek darba dienās no plkst. 8:00 līdz plkst. 17:00.Nordic Homes on Facebook Nordic Homes on LinkedIn Nordic Homes on Twitter Nordic Homes on Youtube Nordic Homes on Google Plus

ISO

Privātuma politika
Copyright 2019 Nordic Homes