Nepieciešama konsultācija?
Mēs varam palīdzēt!

Jautājumu gadījumā un individuālas konsultācijas saņemšanai, aicinām sazināties ar mums.

+371 6666 3041 info@nordichomes.lv
Nordic Homes on Facebook Nordic Homes on LinkedIn Nordic Homes on Twitter Nordic Homes on Youtube

Nordic Homes on Facebook Nordic Homes on LinkedIn Nordic Homes on Twitter Nordic Homes on Youtube

Koks – ilgmūžīgs pēc dabas, inovatīvs pēc dizaina

04.07.2018.

Ar ko Jums asociējas vārds “koks”? Visticamāk, ar mežu, dabu, mājīgumu, dvēseles mieru. Protams – koks jau pats par sevi ir dzīvs.
Koks ir vissenākais izejmateriāls dažādu lietu izgatavošanā, taču ilgajā cilvēces attīstības laikā, tas savu popularitāti nav zaudējis. Koksne vēl joprojām ir viens no plašāk izmantotajiem materiāliem, jo neviens mākslīgi radītais materiāls nav spējis aizēnot koksni tieši tās labo īpašību dēļ.
Pēdējos gados, koks atklāj no jauna savu nevainojamo potenciālu un radošumu kā būvmateriāls.

Šajā video, starptautiski atzīta smilšu māksliniece Aleksandra Konofalskaja no Baltkrievijas izmanto savu izcilo tehniku, lai izsekotu koka ceļojumu no meža uz rūpnīcu, līdz arhitekta birojam, un tālāk līdz trim inovatīvas koksnes izmantošanas piemēriem ēku projektēšanā – slavenais Olimpiskais Ovāls Ričmondā (koka jumts ir lielākais šāda veida jumts pasaulē), 6-stāvu ēka Britu Kolumbijā, Kanadā (šī ēka ir ieguvusi daudzas arhitektūras balvas un raksturo inovatīvus modernus koka izstrādājumus), kā arī Arēna Stage Vašingtonā (trīs teātri veidoti no koka un stikla konstrukcijām, kurus kopā apvieno koka jumts).

Avots: www.youtube.com


Nordic Homes on Facebook Nordic Homes on LinkedIn Nordic Homes on Twitter Nordic Homes on Youtube Nordic Homes on Google Plus

ISO

Privātuma politika
Copyright 2019 Nordic Homes