Nepieciešama konsultācija?
Mēs varam palīdzēt!

Jautājumu gadījumā un individuālas konsultācijas saņemšanai, aicinām sazināties ar mums.

+371 6666 3041 info@nordichomes.lv
Nordic Homes on Facebook Nordic Homes on LinkedIn Nordic Homes on Twitter Nordic Homes on Youtube

Nordic Homes on Facebook Nordic Homes on LinkedIn Nordic Homes on Twitter Nordic Homes on Youtube

Norvēģijā pabeigta pasaulē augstākā koka ēka Mjösa Tower

19.03.2019.

Mjösa Tower ir 18 stāvu ēka, kura sasniedz 85,4 metru augstumu, atrodas Brumunddalē, Norvēģijā. Ēka oficiāli tika atklāta 15. martā un pārņēma pasaules augstākās koka ēkas titulu. Pēc projekta arhitekta Øysteina Elgsaasa vārdiem, Mjösa Tower simbolizē videi draudzīgu domāšanu būvniecībā un sniedz pierādījumus, ka augstās ēkas var būvēt, izmantojot koku. „Mēs vēlamies iedvesmot citus iet to pašu ceļu,” saka Elgsaas.

Gan Mjösa Tower konstrukcijas, gan fasāde ir izgatavoti no koka. Nesošās konstrukcijas sastāv no glulam kolonnām, sijām un diagonāliem elementiem, kas ir labi piemēroti augstceltnēm. Pirmie 10 stāvi ir izgatavoti no koka karkasa elementiem. Pārsegumi augšējos stāvos ir izgatavoti no betona, lai nodrošinātu ēkas stabilitāti un noturību pret vēju slodzēm. Arī konstrukciju vieglums bija ieguvums montāžas fāzē. Tā kā visi elementi bija iepriekš izgatavoti rūpnīcā un viegli montējami, ēkas konstrukcijas katru nedēļu pieauga gandrīz par vienu stāvu.

„Tornis radīs tādu pašu enerģijas daudzumu, kādu tas tērē. Tas tiks panākts, izmantojot saules siltumenerģiju, saules bateriju paneļus un siltumsūkņus. Šis viss projekts demonstrēs „zaļo pāreju” praksē. ”, Ringsaker Kommunes Næringsmagasin stāsta nekustamā īpašuma investors Arthur Buchardt.

Avots:

https://www.globest.com

https://www.tvnet.lv

https://www.metsawood.com


Nordic Homes on Facebook Nordic Homes on LinkedIn Nordic Homes on Twitter Nordic Homes on Youtube Nordic Homes on Google Plus

ISO

Privātuma politika
Copyright 2019 Nordic Homes