Nepieciešama konsultācija?
Mēs varam palīdzēt!

Jautājumu gadījumā un individuālas konsultācijas saņemšanai, aicinām sazināties ar mums.

+371 6666 3041 info@nordichomes.lv
Nordic Homes on Facebook Nordic Homes on LinkedIn Nordic Homes on Twitter Nordic Homes on Youtube

Nordic Homes on Facebook Nordic Homes on LinkedIn Nordic Homes on Twitter Nordic Homes on Youtube

Veselīgas koka ēkas

16.04.2018.

Pēdējie pētījumi liecina, ka dabiskā vide pozitīvi ietekmē cilvēka gan fizisko, gan psiholoģisko stāvokli. It īpaši to var attiecināt uz koku. Balstoties uz pētījumiem, koks var palīdzēt cilvēkam samazināt stresa līmeni, uzlabot uzmanības un koncentrēšanās spējas, palielināt kreativitāti, veicināt ātrāku atveseļošanās kā arī samazināt sāpju uztveri.

Wood’s association padara to par ekonomisku un izdevīgu būvmateriālu izvēli, ar pozitīvu ietekmi uz apkārtējo vidi un cilvēka veselību. Ēkas, kuras izmanto koka konstrukcijas un apdares materiālus, rada augstu siltuma komforta līmeni un samazina skaņu, kas rada mazāku ietekmi uz vidi un cilvēku, nekā konstrukcijas, kas izgatavotas no citiem materiāliem, piemēram, betona un tērauda.

Zinātnieku pētījumus aktīvi izmanto ASV dažādu projektu realizēšanā, piemēram, skolas, biroji un veselības aprūpes iestādes, kā Herrington Recovery Center.

Vairāk info un avots: www.thinkwood.com

Pētījuma “Koks kā atjaunojams materiāls veselības aprūpes vidē” rezultāti: fpinnovations.ca


Nordic Homes on Facebook Nordic Homes on LinkedIn Nordic Homes on Twitter Nordic Homes on Youtube Nordic Homes on Google Plus

ISO

Privātuma politika
Copyright 2019 Nordic Homes