Nepieciešama konsultācija?
Mēs varam palīdzēt!

Jautājumu gadījumā un individuālas konsultācijas saņemšanai, aicinām sazināties ar mums.

+371 6666 3041 info@nordichomes.lv
Nordic Homes on Facebook Nordic Homes on LinkedIn Nordic Homes on Twitter Nordic Homes on Youtube

Nordic Homes on Facebook Nordic Homes on LinkedIn Nordic Homes on Twitter Nordic Homes on Youtube

Modulārās būvniecības priekšrocības

Kontrolēts mikroklimats

Koka karkasa konstrukcijas – moduļi tiek ražoti Nordic Homes rūpnīcā kontrolētos mikroklimata apstākļos. Ražošanu neietekmē ārējie laika apstākļi – gaisa temperatūras svārstības un nokrišņi. Koka karkasa konstrukcijas ir iespējams ražot visu cauru gadu. Ražošana iekštelpās ļauj pasargāt materiālus no ārējās vides ietekmes, tādējādi nodrošinot moduļu ģeometrisko precizitāti un augsto kvalitāti. Koka karkasa konstrukciju ražošanai izmanto sertificētus, ēvelētus kokmateriālus ar pieļaujamo mitrumu 18%, kuri atbilst C24 vai B stiprības grupai pēc LVS 184:2000. Zāģmateriālu stiprības, mitruma un citu kvalitātes kritēriju normas tiek ievērotas atbilstoši ES kvalitātes kritērijiem, garantējot visaugstāko materiālu kvalitāti. Konstrukcijas tiek projektētas tā, lai to izturība nodrošinātu ēkai vismaz 50 gadu garantiju.

Noteiktas ražošanas izmaksas

Modulārā būvniecība ļauj kontrolēt ražošanas izmaksas. Uzsākot objekta plānošanu, tiek saskaņota un apstiprināta izmaksu tāme un pasūtīti visi projekta realizācijai nepieciešamie celtniecības materiāli, kas palīdz plānveidīgi un caurskatāmi veidot finanšu plānošanu.

Izmaksu optimizācija un laika ietaupījums

Koka karkasa konstrukcijas tiek ražotas rūpnīcā un pēc tam objektā ātri samontētas, gūstot laika ietaupījums no 30% līdz pat 50%, salīdzinot ar citiem būvniecības veidiem. Kā piemērs būvniecības ātrumam ir Nordic Homes studentu kopmītņu projekts Liverpūlē (Lielbritānijā), kad trīs nedēļu laikā tika samontēti 95 moduļi 4 stāvu augstumā ar kopējo platību (GLA) – 2 200 m². Komerciālo, industriālo un dzīvojamo ēku attīstītājiem tas sniedz būtiski ātrāku un efektīvāku investīciju atdevi, sniedzot iespēju gūt ieņēmumus no jaunuzbūvētās ēkas ātrāk un paredzamāk.

 Modulārās un tradicionālās būvniecības sistēmu procesu salīdzinājuma diagramma

shema1

 

Augsti kvalitātes standarti

Neatkarīgi no projekta lieluma un tā izmantošanas mērķa, katrs no tiem iziet rūpīgi izstrādātu kvalitātes kontroli pēc Nordic Homes rūpīgi izstrādātās un īstenotās kvalitātes rokasgrāmatas.

Pilnībā pabeigts tehniskais un vizuālais risinājums

Nordic Homes katram īstenotajam projektam nodrošina pilnu projektēšanas tehnoloģijas paketi, tostarp ēkas būvkonstrukciju un ražošanas projekta izstrādi, ēkas stabilitātes un noturības aprēķinus vēja slodžu ietekmē, energoefektivitātes, konstrukciju statiskos aprēķinus, akustisko parametru un ēkas gaisa caurlaidības modelēšanu, kā arī pilnu inženierkomunikāciju sadaļas izstrādi. Efektīvākam un racionālākai darbu izpildei projektēšanas tehnoloģijas ietvaros tiek izmantota BIM (Building Information Modeling) modelēšanas sistēma.

Energoefektivitāte

Nordic Homes māju būvniecības tehnoloģija atbilst modernākajiem sasniegumiem enerģijas izmantošanas lietderīgumā, siltumizolācijas slāņa biezums nodrošina augstu siltuma noturību.

Vides aizsardzība

Koksne ir viens no unikālākajiem materiāliem. Tā rodas dabiskā ceļā un pareizi saimniekojot, koki var augt un ražot koksni mūžīgi. Izvēloties koksni kā galveno būvmateriālu, tostarp koka karkasa moduļus, tiek panākts efekts četrās būtiskās kategorijās: samazinās emisiju jeb CO2 izmešu apjoms, samazinās atkritumi būvniecības objektā, samazinās nepieciešamās patērētās enerģijas apjoms būvniecības procesa nodrošināšanai, kā arī, pateicoties lieliskiem energoefektivitātes rādītājiem, kas piemīt koka būvēm, samazinās arī iekšējās enerģijas patēriņš, līdz ar to samazinot ēkas uzturēšanas izmaksas.


Nordic Homes on Facebook Nordic Homes on LinkedIn Nordic Homes on Twitter Nordic Homes on Youtube Nordic Homes on Google Plus

ISO

Privātuma politika
Copyright 2019 Nordic Homes