Nepieciešama konsultācija?
Mēs varam palīdzēt!

Jautājumu gadījumā un individuālas konsultācijas saņemšanai, aicinām sazināties ar mums.

+371 6666 3041 info@nordichomes.lv
Nordic Homes on Facebook Nordic Homes on LinkedIn Nordic Homes on Twitter Nordic Homes on Youtube Nordic Homes on Google Plus

Nordic Homes on Facebook Nordic Homes on LinkedIn Nordic Homes on Twitter Nordic Homes on Youtube

NH Būvnieks

nh-buvnieks-logo

SIA NH Būvnieks ir dibināts 2013. gadā. Uzņēmums nodrošina dažāda veida būvniecības darbu izpildi, profesionālu būvniecības procesu vadību un īstenošanu. Ievērojama NH Būvnieks pieredze ir koka karkasa paneļu un moduļu montāžas darbos.

Paplašinot uzņēmuma pakalpojumu klāstu, NH Būvnieks piedāvā pilnu būvniecības cikla īstenošanu, sākot ar projektēšanas un projekta saskaņošanas pakalpojumiem, apbūves gabala apsekošanu un nepieciešamo ekspertīžu veikšanu, ārējo komunikāciju un pamatu izbūvi, līdz mājas celtniecībai, teritorijas labiekārtošanas darbiem un objekta nodošanai ekspluatācijā.

Atbilstoši projekta iecerēm un mērķiem NH Būvnieks sniedz pakalpojumus galvenokārt jaunbūvju segmentā

Šobrīd uzņēmuma galvenais darbības virziens ir uzņēmuma mātes kompānijas SIA Nordic Homes koka karkasa moduļu un montāžas darbi būvlaukumā, kas tiek veikti 4 privātmāju ciematos Latvijā. Klientu ērtībai tiek piedāvāts veikt pilnu būvdarbu ciklu līdz būves nodošanai ekspluatācijā. Piedāvājot klientam izvēlēties koka karkasa modulāro tehnoloģiju dažādu ēku celtniecībai, tiek nodrošināta maksimāla darbu izpilde SIA Nordic Homes moduļu ražošanas rūpnīcā. Tādējādi darbi objektā tiek novadīti tā, lai to izpildes laiks būtu minimāls, padarot kopējo darbu izpildi maksimāli efektīvu un izdevīgu. Noteiktu un specifisku darbu veikšanai tiek pieaicināti profesionāli sadarbības partneri. Uzziniet vairāk par īstenotiem projektiem šeit »

Uzņēmuma plāni ir ambiciozi – kļūt par vienu no vadošiem koka karkasa moduļu un paneļu montāžas darbu izpildītājiem Latvijā un citviet Eiropā, kā arī attīstīt dažādu ēku, tostarp daudzstāvu, sabiedrisko un izglītības ēku būvniecību Latvijā. Uzņēmums strādā pie jaunu pakalpojumu attīstīšanas līdz ar jaunākajām tirgus tendencēm, paplašinot darbības sfēru arī ārpus Latvijas.

Aicinām sazināties un uzzināt vairāk

Normunds Ludbāržs

Izpilddirektors

Tālr.: +371 2912 5220

E-pasts: normunds.ludbarzs@nordichomes.lv


Nordic Homes on Facebook Nordic Homes on LinkedIn Nordic Homes on Twitter Nordic Homes on Youtube Nordic Homes on Google Plus

ISO

Privātuma politika
Copyright 2019 Nordic Homes